Wideorejestrator VIOFO A119 V3 z Polski za $95.99 / 357zł

viofo a119 v3

 

 

Kluczowe cechy:

1. Jakość wideo Quad HD + Nagrywaj przednią drogę w Quad HD + 1600P 30fps w krystalicznie czyste wideo. Ustawianie rozdzielczości wideo nagranego materiału 2560x1600P 30 klatek na sekundę lub 2560x1440P 30 klatek na sekundę w celu uzyskania lepszej jakości obrazu w serii A119. 2. Super wersja nocna Przetwornik obrazu Sony Starvis przynosi niezwykłą wersja nocna w porównaniu z innymi przetwornik obrazu i rejestruje każdy szczegół w nocy. Dzięki szerokokątnemu kątowi FOV 1.6 i 140 ° dashcam zachowuje równowagę z szerszym widokiem i doskonałą jakością obrazu. 3. Zaawansowany tryb parkowania A119V3 ma 3 modele do trybu parkowania, automatycznego wykrywania zdarzeń, w tym buforowany tryb parkowania, aby zapisać 15 sekund przed i 30 sekund po wydarzeniach, nagrywanie lamp czasowych, I niski bitrate nagrywania w celu zaspokojenia różnych potrzeb podczas parkowania. 4. Rejestrator GPS Rejestrator GPS służy do włączenia danych o lokalizacji do nagranych filmów wideo. Ciesz się i śledzić swoją podróż pokazując prędkość, trasy i czas danych na odtwarzanie przez telefon lub komputer. 5. Najlepszy wśród serii A119 Doskonała poprawa w oparciu o A119 V2 o wyższej jakości wideo i lepszej wydajności, w tym zaawansowany tryb parkowania, pojemność karty SD do 256 GB, zaktualizowany rejestrator GPS i każdy aspekt w szczegółach. Obsługa języków: angielski, francuski, włoski, japoński, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, słoweński, hiszpański, turecki, holenderski.

 

Prawdziwy obraz nagrany przez A119 V3

Super przejrzysta rozdzielczość 1600P-Quad HD +

A119 V3, który stosuje nowy chipset i czujnik Sony do obsługi Quad HD 30fps, tworzy piękny, żywy obraz drogi w różnych sytuacjach oświetleniowych, szlifując szczegóły. QQ

Super Night Vision

A119 V3 jest wyposażony w czujnik Sony 5MP Starvis, który rejestruje znacznie jaśniejsze i wyraźniejsze obrazy z bogatymi detalami nawet w ciemnym otoczeniu. Przynosi super przejrzysta wersja nocna, której mogą przegapić inne kamery.

Obiektyw 7G, przysłona F1.6 i kąt 140 °

Wyposażony w 7-obiektyw, przysłony f/1.6 i 140 ° z szerokim kątem widzenia kąt, w A119 V3 przechwytuje więcej szczegółów z doskonałą jakość obrazu w dzień i w nocy.

Blokadą awaryjną

G-sensor może włączyć tryb nagrywania awaryjnego, wykrywając przyspieszenie i intensywność pojazdu we wszystkich kierunkach, aby zarejestrować hamulec pojazdu lub zdarzenie w kolizji. Dzięki czujnikowi G bieżący materiał zostanie automatycznie zablokowany, aby uniknąć nadpisania podczas zdarzeń awaryjnych.

Buforowane tryb parkowania

Nie tylko uchwycić następstw, ale także nagrywać wydarzenia prowadzące do wpływu. Po wykryciu zdarzenia zapisuje 15 sekund wideo przed zdarzeniem i 30 sekund po zdarzeniu.

Wsparcie HK3 ACC zestaw narzędzi (opcjonalnie)

Tryb parkowania zapewnia 24 godzin nadzoru na swoim zaparkować pojazdu. Gdy silnik jest wyłączony, zestaw narzędzi służy do zapewnienia ciągłej mocy i ochrony akumulator samochodowy przed rozładowaniem.

Ekstremalne odporność na warunki atmosferyczne

A119 V3 wykorzystuje kondensator bardzo wysokie jakości, aby zapewnić bardziej stabilną moc i dłuższą żywotność. Ten super kondensator zapewnia doskonała wydajność kamera na deskę rozdzielczą w trudnych warunkach klimatycznych od-10 ℃ do 65 ℃.

Rejestrator GPS (opcjonalnie)

Moduł GPS może rejestrować prędkość, dane trasy i czas (zsynchronizowane z czasem GPS) w pliku wideo, umożliwiając widzom wyświetlanie tych danych podczas odtwarzania.

CPL

Opcjonalna soczewka CPL (polaryzacja kołowa) może być używana do redukcji odbić i odblasków, które w przeciwnym razie mogą zepsuć jakość obrazu. (Opcjonalnie)

Łatwa konfiguracja i dyskretny Design

Ten A119 V3 stosuje szybki montaż, aby zapewnić lepszą instalację. Prosta instalacja, łatwa obsługa i konstrukcja mini nadwozia natychmiast sprawią, że kamera na deskę rozdzielczą stanie się najlepszym wyborem.

Pakiet zawiera:

• 1 x A119V3 kamera samochodowa • 2 x montaż GPS • 1 x podwójny zasilacz samochodowy USB • 1 x długi kabel do ładowania USB • 1 x Mini kabel do transmisji danych USB • 5 x klipy • 4 x piankowa podkładka EVA • 1 x dodatkowa podkładka samoprzylepna 3M • 1 x instrukcja obsługi • 1 x zamontuj ciąg odłączający • 1 x montaż GPS (opcjonalnie) Akcesoria opcjonalne: Montaż GPS, CPL, HK3, karta Micro SD

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: